Junior supervised Diver - BalticDive. Kursy nurkowania w Elblągu

Idź do spisu treści

Menu główne

Junior supervised Diver

SZKOLENIA > Podstrony

Cel kursu.
1. Program ten ma na celu zapewnienie podstawowego szkolenia osobom chcącym rozpocząć swoją przygodę jaką jest nurkowanie.
2. Kurs ten kwalifikuje nurka do nurkowania na maksymalnej głębokości 40 fsw (12 msw).
3. Po zakończeniu tego programu, nurek może nurkować tylko pod bezpośrednim nadzorem mistrza nurkowania, Asystenta Instruktora lub Instruktora, przy maksymalnym stosunku czterech (4) nadzorowane Divers na Divemastera, Asystenta Instruktora lub Instruktora, pod warunkiem, że Divemaster,  Asystent instruktora lub instruktora będzie w stanie wykazać fizyczny kontaktu z każdą Supervised Diver w każdej chwili podczas nurkowania.
4. Nadzorowane nurkowie mogą brać udział tylko w działaniach nurkowych, gdzie odpowiednie wsparcie nurka jest  dostępna na powierzchni, i gdzie w wodzie przystanki dekompresyjne nie są wymagane i na warunkach, które są równe lub lepsze niż warunki gdzie zostali przeszkoleni.

Wymagania.
Musi mieć co najmniej 15 lat z udokumentowaniem przez rodzica lub opiekuna prawnego, zezwolenie lub co najmniej 12 lat dla Junior kwalifikacji, lub minimum 18 lat bez zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego