piechcin - BalticDive. Kursy nurkowania w Elblągu

Idź do spisu treści

Menu główne

piechcin

WIEDZA

Kamieniołom Piechcin Wyjątkowy akwen powstały po zalaniu wapiennego wyrobiska jest niezwykłym miejscem: jezioro otaczają białe wapienne skały kontrastujące z czystą lazurową wodą. Przez chwilę można się poczuć jak na wakacjach nad morzem Śródziemnym ;) Jest to doskonałe miejsce dla amatorów nurkowania i nie tylko …
Specyficzny teren otaczający kamieniołom doskonale nadaje się między innymi do gry w paintball i jazdy na quadach. Na życzenie możemy uatrakcyjnić spędzenie czasu między nurkowaniami, przygotowując specjalną ofertę.




Otoczenie wapiennych skał sprawia, że malownicze krajobrazy stają się pięknych tłem do sesji niebanalnych fotografii, zwłaszcza tych ślubnych. Dla chętnych mamy specjalną ofertę.
Zachęcamy również do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich na profesjonalnej strzelnicy zaprzyjaźnionego PIECHCIŃSKIEGO BRACTWA KURKOWEGO. Istnieje możliwość organizacji zawodów strzeleckich z karabinu, pistoletu oraz broni czarnoprochowej  (w przypadku zainteresowania konieczna jest wcześniejsza rezerwacja).
Nurkowanie w Piechcinie pozwoli Wam na przeżycie niezapomnianych podwodnych chwil w niezwykle czystej wodzie w której przejrzystość (jesienią) sięga nawet 15 metrów, a zimą - 20 m ! Akwen umożliwia przeprowadzenie nurkowań rekreacyjno - turystycznych i kursów niezależnie od poziomu wyszkolenia na olinowanym i obojkowanym poligonie podwodnym z platformami szkoleniowymi na różnych głębokościach. Pod wodą zobaczycie: podwodne ściany opadające pionowo do 25m, stojące drzewa, jaskinie, wraki: duży wrak morskiego jachtu, drewniana żaglówka, duży stalowy holownik, forma skutnicza do jachtu, parę samochodów i wiele innych atrakcji. Ryby (pokaźnych rozmiarów) - szczupak, okoń, lin, karp, płoć, karaś, raki, ślimaki. Roślinność podwodna - kilka gatunków.

Wejście do wody jest łagodne, a dla samochodów dostępna jest przestrzeń parkingowa. Istnieje możliwość wejścia do wody z pływających na wodzie platform  (z drabinkami) - połączonych z brzegiem trapami wejściowymi.
Dostępne są komfortowe wiaty do konfiguracji sprzętu i przebrania się.

Więcej info
http://www.bazapiechcin.eu/

Kontakt - Krzysztof Chodakowski nurkowanie@bazapiechcin.eu,
Krzysztof Chodakowski  tel. 665-919-919

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego